Визитка школы - Ольшанская СШ №1

Визитка школы

 

НАШЫ ДАСЯГНЕННІ ў 2018/2019 навучальным годзе

   Назва мерапрыемства, конкурса

   Дасягнутыя вынікі

Сінхронны турнір па інтэлектуальных гульнях

1-е месца у раёне

І Міжнародная выстава  інфармацыённа-метадычных матэрыялаў “Піянерская капілка”

ДыпломІступені

Раённы этап конкурса “Супервожатый” сярод важатых піянерсіх дружын(Крупкевіч А.Р.)

Дыплом ІІ ступені

Фінальныя раённыя спаборніцтвы па футболе

2-е месца у раёне

Спаборніцтвы па пулявой стральбе

2-е месца у раёне

Конкурс на лепшую візітку бібіліятэкі устаноў адукацыі(Чырова К.М., Андрусевіч Н.М.)

Дыплом ІІ ступені

Конкурс “Волшебная нить”

Дыплом ІІ ступені

Конкурс “Радужный калейдоскоп”

3 дыплома за актыўны удзел

Конкурс «Сайт учреждения образования как воспитательное пространство»(Ралава А.У., Маціна Т.В.)

Дыплом ІІІ ступені

Спартакіяда школьнікаў па лёгкай атлетыцы

13-е каманднае месца

Раённы конкурс мультымедыйных  праектаў “Наш стиль здоровый образ жизни” настаўнік Скрабец І.А..

Дыплом ІІ ступені

 Раённы конкурс  на лепшую мультымедыйную прэзентацыю к вучэбнаму занятку па геаграфіі  настаўнік Скрабец І.А.

Дыплом II ступені

 Раённы этап рэспубліканскага адукацыйнага праекта “Зелёный ключ”  Петрусевіч М.Р. ў намінацыі “метадычная скарбонка”.

 Дыплом І ступені

 Раённая навукова-практычная канферэнцыя “Опыт, проблемы и перспективы реализации компетентностного подхода в образовании”(настаўнік біялогіі Пінчук В.І.). 

 Дыплом І ступені

У раённай канферэнцыі даследчых работ (далей - канферэнцыя) “Я – даследчык” па тэме “Мой пернатый друг ” вучаніца ІV «Б» класа Кудзеліч Карына. (Шуркала А.А.)

Дыплом І ступені.

У канферэнцыі “Адкрываючы свет – адкрываю сябе” прыняла. Лісавец Вольга, вучаніца ХІ“Б” класа з работай “Сучасныя прозвішчы аг. Альшаны”. Работа была выканана пад кіраўніцтвам настаўніцы беларускай мовы і літарауры Ралавай А.У. Даследчая работа Лісавец Вольгі.

Дыплом I ступені ў раённай канферэнцыі

 Дыплом ІІ ступені ў вобласці і  Дыплом ІІ ступені на рэспубліканскім узроўні даследчых работ.

Раённы  краязнаўчы конкурс “Неповторимый Столинский край, посвященный памяти М.В. Шелехова” работа “Педагагічная дынастыя майго класнага кіраўніка” Пасюка Анатоля і Быбы Наталлі VІІ “Б” клас (кіраўнік Мазоль Г.М.)  .

 

 Дыплом І ступені

Раённы конкурс тэатральнага фестываля вучняў І ступені адукацыі “Мы и сказки А.С. Пушкина” калектыў вучняў ІV кл. (кіраўнік Клочка Г.А.)

 

 Дыплом І ступені

 Фестываль тэатральных пастановак на замежнай мове пад кіраўніцтвам настаўнікаў англійскай мовы Клочка Г.А., Яцушкевіч Г.В.  з пастаноўкай “Теремок”.

Дыплом ІІ ступені

Па выніках ІІ этапа рэспубліканскай алімпіяды

па біялогіі ХІ клас

па біялогіі ІХ клас

па хіміі ХІ клас

па грамадазнаўстве ХІ клас

 

Дыплом І ступені

Дыплом ІІ ступені

Дыплом ІІ ступені

Дыплом ІІІ ступені